Лето Стил Бохемски Циганска Турски Племенски Boho Сребрена Монета Anklet Глуждот Хривнија Boho Нога Накит

Лето Стил Бохемски Циганска Турски Племенски Boho Сребрена Монета Anklet Глуждот Хривнија Boho Нога Накит

DEN 54.00
-49 %
DEN 105.60

ТековенОстанатите карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Anklets
Пол:
Жените
Стил:
Чешка
Материјал:
Кристал
Должина:
17cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Anklets
хривнија Тип:
Bijoux Femme
Модел:
Anklets
Шема:
pulseira feminina
дизајн:
Anlets Непријател На Жените
Tyope:
бохемски anklets
Функција:
Joyeria
Моден:
Индискиот Anklets

Слични понуди