10pcs тибетската sivler боја був дизајн шарм

10pcs тибетската sivler боја був дизајн шарм

DEN 66.00
-0 %
DEN 66.24

Тековен

За Превозот ЗАБЕЛЕШКА : 1)Забелешка : (ве молиме да ги прочитате пред цел) кога ќе изберете " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали наредби( наредби цена ),ве молиме да ЗАБЕЛЕЖИТЕ дека превозот време. тоа трае околу 25-45working дена.Ако НЕ МОЖАТ да чекаат за тоа во patiance,ве молиме изберете друга превозот начини.
1) ако пакетот не е постигнат по 45 работни денови, ве молиме да ни кажете, ние ќе го препрати или реконструкција на објектот. Ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не плаќаат за цел, и ние не добредојдовте било каков спор во врска со превозот . Ви благодариме за шопинг во нашата продавница, имајте пријатен ден!
Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч


Останатите карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични понуди