Природен Камен Тигар Око Монистра Буда Нараквици Мода Еластична Јаже, Верига Шарм Нараквици & закачам Со Златен Лав Глава

Природен Камен Тигар Око Монистра Буда Нараквици Мода Еластична Јаже, Верига Шарм Нараквици & закачам Со Златен

DEN 90.00
-13 %
DEN 103.20

Тековен


Вашето внимание ве молиме :
1 : Цел повеќе од брод Преку Кина Пост воздух mail
2 : Цел помалку од брод Преку кина пост Обичен Мал Пакет Плус
3 : Цел повеќе од слободни брод Преку DHL/EMS/ФЕДЕКС
4 : ве Молиме додадете сите предмети во количката и да се купи се што е во еден ред. ви благодариме
Природен Камен Тигар Око и Ахат Монистра Буда Нараквици Мода Еластична Јаже, Верига Шарм Нараквици & закачам Со Златен Лав Глава
Хривнија Стил : Среќа нараквици со лав шарм. Хривнија Тип : Природен камен нараквици Јаже Тип : Еластична тема, па би можело да биде прилагодување. Хривнија Заврши Должина : 18-19 CM. Камен Големина : 8 ММ.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Бренд Име:
qingzhimei
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Материјал:
Камен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Обликотшема:
Животните
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
природата камен монистра влакно синџир
хривнија Тип:
природата камења нараквици
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
јаже материјал:
еластична нишка
монистра големина:
8мм
Заврши Должина:
18-19cm
камен стил:
ахат,лава
Метал Монистра Стил:
сребро злато лав шарм
frinendship нараквици:
pulseras hombre

Слични понуди