LINKWELL 18x18 велика БРИТАНИЈА Лондон Биг Бен Саат Кула Црвениот Автобус Solider Телефонска Говорница Burlap Перница Покрие Фрли Pillowcase Стара Шик

LINKWELL 18x18 велика БРИТАНИЈА Лондон Биг Бен Саат Кула Црвениот Автобус Solider Телефонска Говорница Burlap

DEN 364.00
-5 %
DEN 383.52

Тековен

4 ве МОЛИМЕ проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите превозот на трошоците за врати се на сметка на купувачи. И обично тоа ќе пристигне во рок од 14 бизнис дена за САД, 15-21 бизнис денови во ЕУ, АУ итн.3 УВОЗНИ давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот и ракувањето. Ние се стремиме да се постигне 100% задоволство. Сите перници се рачно изработени, не може да биде 1-2cm отстапување постои. За Превозот
1. Ние ќе одговори во рок од 24 часа, и да се потрудиме да го реши секој проблем за вас. По продажбата на
Враќа се прифатени за наплата или еднаква размена во рок од 14 дена.
- Ве молиме имајте во предвид : 1. Тоа беше подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење, со цел да се задржи свежа боја. Задоволство Гаранција
3.1 Вашето задоволство е наша цел.2 Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас ПРЕД да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.1 Ние сме повеќе од среќни да се комбинираат предмети во една пратка.
LINKWELL 18x18" велика БРИТАНИЈА Лондон Биг Бен Саат Кула Црвениот Автобус Solider Телефонска Говорница Burlap Перница Покрие Фрли Pillowcase Стара Шик
- Име на производ : Перница Покрие CC780 Големина на : 18"x 18"(45см x 45cm) Материјал : Памук, Лен Модел : моделот е само на предната страна, на задната страна е лен природна боја Скриени Zip затворање Перница ги опфаќаат само, не вклучуваат вметнување. Ние ќе направиме се што е разумно потребно да се поправи ситуацијата.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
LINKWELL
Стил:
Обична
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Лен / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Автомобил
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
CC780
Големина во инчи:
18*18
Големина во ЦМ:
45*45см
Функција:
ретро
Шема:
Лондон
дизајн:
биг бен
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Употреба:
дневна соба
Употреба-1:
Спална соба
Употреба-2:
Автомобил
Фил:
без

Слични понуди