ZEROUP 20mm 10pcs Сребро Позлатен Коса Клипови Hairpin Камео Стакло Cabochons База на Материјали за Накит HC-007

ZEROUP 20mm 10pcs Сребро Позлатен Коса Клипови Hairpin Камео Стакло Cabochons База на Материјали за Накит HC-007

DEN 114.72

Тековен

Ако пратката е оштетена, контактирајте со нас,ние ќе ви помогнат за решение. Дали ви нудиме попуст за големи цел? Да,ние нудиме значителен попуст за голема цел која над $ 200. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас премногу, ние ќе организираме други shippings за вас.На тој начин ве молиме почекајте patienly кога не го добиете вашиот објект на време.Ако имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте не директно. Редоследот кој сте сместени ќе биде предаден во рок од 3 дена по добивањето на плаќање.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.Тоа го штити објект од оштетување во транзит кога го достигне секој клиент е рака.Ве молиме да направите исплата во рок од 48 часа по место цел. За нас Нашата фабрика се наоѓа во Кина. Ќе парцела оштетени во патот?Ако тоа е,што треба да направам? Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик и картон. Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Нашата компанија производи бараат строги проверки на квалитетот за да се обезбеди добар квалитет.4 cm x 2,2 см Внатре Големина : 20mm Боја : сребро Плаќање Ние го прифаќаме методи за плаќање предвидено од страна Ali Express Зачувам. Испорака во Светот превозот, освен некои земји.
Информација за производот : Големина : 4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Повратни информации на Клиентот пет ѕвездички повратни информации е многу важно за нас,тоа е корисно за нас, за развој, и тоа е упатување на други купувачи.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
20mm
Број На Модел На:
рк-007
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Дијаметар:
2.0cm
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
ZEROUP DIY НАКИТ
Материјал:
Цинк Легура

Слични понуди