19cm Супер Висока Пета Жените Гладијатор Чевли Ѕиркаат Пети Кристал Потпетици Пумпи За Жените Глуждот Рака Секси Партија Банкет Пумпи Свадба

19cm Супер Висока Пета Жените Гладијатор Чевли Ѕиркаат Пети Кристал Потпетици Пумпи За Жените Глуждот Рака

DEN 1045.00
-30 %
DEN 1492.80

Тековен


19cm Супер Висока Пета Жените Гладијатор Чевли Ѕиркаат Пети Кристал Потпетици Пумпи За Жените Глуждот Рака Секси Партија Банкет Пумпи Свадба
боја : црвено вино
vamp материјал : патент кожа
пета тип : кристал висока пета
затворање : глуждот рака
големина : 35-43
популарната елемент : платформа, ѕиркаат пети, глуждот рака,
стил : мода, секси
повод : партија,клуб,свадба, фаза модел чевли за изложба
ве молиме изберете големина според вашиот метри должина. ако вашата нога е доста широк и масти, ве молиме изберете големина поголема.


Останатите карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Моден Елемент:
Рим
Горниот Материјал:
PU
Сезоната:
Лето
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
Megiabeam
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Платформа Висина:
7cm И До
Број На Модел На:
031819
Outsole Материјал:
Гума
Пумпа Тип:
Глуждот Рака
Стил:
Секси
На vamp материјал:
PU
боја:
вино црвено
Големина:
35 36 37 38 39 40 41 42 43
Жените Чевли:
жените свадба чевли
ѕиркаат пети платформа пумпи за жени:
кристал висока пета жените банкет пумпи
глуждот рака алигатор wome секси пумпи:
гладијатор рим жените пумпи
Популарната елементи:
платформа, ѕиркаат пети, глуждот рака,кристално потпетици
Кожа Стил:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума

Слични понуди