200pcs ФРАНЦУСКИ PENDALOGUE КРИСТАЛ ПРИЗМА СО СРЕБРЕН ЛАК ВРАТОВРСКА

200pcs ФРАНЦУСКИ PENDALOGUE КРИСТАЛ ПРИЗМА СО СРЕБРЕН ЛАК ВРАТОВРСКА

DEN 6106.00
-20 %
DEN 7632.00

Тековен

Материјал : кристално стакло Големина : 50mm pendant,14mm octagon,33mm лак врски Боја : јасно кристално сребро лак вратоврска количина : 200pcs
Начин на плаќање :
Зачувам, Кредитна картичка, Унија западна . Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
Со цел да се заштити вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Па тоа е многу безбедна за купувачите.
Ние брод во светот :
Ние брод на светот,но ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Ние брод од вашиот парцела во рок од 3 работни дена откако ќе го добиете вашите исплати.
Ние Бараме :
Нашата Работа не е завршена, освен ако не се целосно WOWED. Ние се залагаме за совршен 5 ѕвездички и позитивни повратни информации. Треба да се чувствувате поинаку, ве молиме да не контактирате, така што ние ќе можеме да работиме со вас за да се исполнат твоите најдобри купување искуство и се решава сите прашања што може да се случи.
Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, без да ни се јавите во прв план. Иако тоа не се случува често, ние ќе се погледне напред кон предизвиците со кои може да се појават и работата на нив и надвор пред овој крајниот резултат.
Ви благодариме и ние со нетрпение очекуваме што го прекрасен Fashionista!
Се враќа :
Сите предмети се 100% нови. Сепак ние ќе работиме со вас треба да е проблем да се појават.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
100mm
Должина:
100mm
Број На Модел На:
О-343
Ширина:
30mm
Бренд Име:
oshine
Дијаметар:
30мм
Големина:
50mm pendant,14mm octagon
боја:
Јасно
Количина:
200
is_customized:
yes

Слични понуди