LOTITONG 200pcs/многу Големи Димензии Зелена Овална Тешко Прозрачна Риболов Монистра Море Риболов Намамат Лебди Плови Tackles намамат Додатоци

LOTITONG 200pcs/многу Големи Димензии Зелена Овална Тешко Прозрачна Риболов Монистра Море Риболов Намамат Лебди

DEN 264.00
-5 %
DEN 278.40

Тековен

Ширина X Должина : околу 7 X10mm 8 X12mm 10x15mm 2. Контакт со НАС на : - Ако имате било какви прашања ве молиме маил или разговор на trademanager.200pcs/многу Светлечки и Монистра Риболов Простор Грав Овална Тешко Плови Топки Затка светлина Топки море Риболов Справи намамат Додатоци 1. - Нормално, ние обезбеди 6 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот. - Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. -Парцели се постигне повеќето земји во рок од 15 до 35 дена. ви благодариме. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. - Во овој случај, купувачот е одговорен за поштарина. - Ние работиме од Пон-Саб. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка. Сите предмети се 100% нови и прегледани. Гаранција Политика : Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Политика на враќање : ве Молам, прочитајте за оваа политика, пред да се вратат каков било објект. Ви благодариме!
-ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн. Ние гарантираме за секој клиент е со најдобар квалитет и услуга.Риболов Сјај Монистра: Тешко 3. За да се одржи контролата на квалитетот не ние лично се врши увид за секоја ставка пред пратката.


Останатите карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Риболов прозрачна монистра
категорија:
Намамат
Бренд Име:
LOTITONG
Материјал:
Пластични
боја:
прозрачна зелена
Обликот:
Маслиново тип
Количина:
200pcs
големина/:
7x10 8x12 10x15

Слични понуди