200BF 4/4 Големина француски Ткаени Карбонски Влакна БАС ЛАК Абонос Жаба Никел Сребро Монтирани Природни коњски влакна Бас Делови Додатоци

200BF 4/4 Големина француски Ткаени Карбонски Влакна БАС ЛАК Абонос Жаба Никел Сребро Монтирани Природни коњски

DEN 6653.00
-30 %
DEN 9504.00

Тековен


Уредни Работи
Природни Monglia Коњски Влакна
Овој лак е комбинација на сребро плетенка Карбонски Влакна високо-технолошки и традиционалните рачно изработени вештина.
На карбонски влакна покажува убава reticulate шема. Тоа е постабилна и посилна структура. Косата е добар квалитет и природни коњски влакна од Монголија. Висока густина абонос жаба е инкрустирани со цвет, кој е монтиран со целосна никел сребро! Сите делови се опремени со истиот производител од почеток до крај, дури и чистење работа. Тоа е убав поклон за вашиот избор!
Секој Vingo Bow беше создадена внимателно и професионално. Ние секогаш проверете секој детал два пати пред превозот. Вие се гарантира од страна на нашата компанија.
Дилери се добредојдени!
А-Б-В, Гаранција
A. 2 Недели Пари Назад - Ние прифаќаме да се врати за наплата во рок од 2 недели по добивањето на тоа, дали има проблеми со квалитетот.
Б. 1 Месеци се Врати - Како нашата гаранција купувачот може да го врати во рок од 1 месец за истиот нов објект, ако има било какви проблеми.
C. 3% одложување попуст на вашиот Paypal, или 8% попуст за вашата следна цел. (Порака за нас, тогаш, ви благодариме.)
Потсети
Купувачот е задолжено за прием на помалку давачки можеби. Но, ние ќе го означи објектот како Подарок или Примерок и помалку како прогласи вредност, mostely тоа може да ви помогне да се избегне даноците дури и да се случи.
Проблем ?
За секој проблем, ако може да Ни Порака Во Прво време, ние ќе го реши вашиот проблем на прв и нудат полн со пари гаранција за враќање.


Останатите карактеристики

Употреба:
Бас Виолина Употреба
Број На Модел На:
200BF
Тип:
Француски Бас Лак (4/4)
Коса:
Монголија Природни Коњски Влакна
Должина:
Approx 72.5cm( 70cm without screw)
перформанси:
Концерт
Тежина:
Approx 135g
MPN:
20090930200BF44
UPC:
600682774178
боја:
Црна со Бели Ткаени Шема
жаба:
Абонос со Никел Сребро.
Стап:
Ткаени Карбонски Влакна

Слични понуди