cltgxdd Компјутер конектор за МИКРО USB за мобилен или таблет Џек V8 5PIN Кратки игли Фиксна нога НАТОПИ-4 Центар растојание mm 7.2

cltgxdd Компјутер конектор за МИКРО USB за мобилен или таблет Џек V8 5PIN Кратки игли Фиксна нога НАТОПИ-4

DEN 408.00
-10 %
DEN 452.64

Тековен


За купувачите : 1.Сите наши слики биле однесени во вид. 2.Ние ќе ја испорача стоката во рок од 2-7 дена по вашата исплата. (Во прилог на посебните околности) 3.Ве молиме, изберете ја логистика режим во согласност со фактичката состојба. 4.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!


Останатите карактеристики

Бренд Име:
cltgxdd
Број На Модел На:
MC-002

Слични понуди