0.2X35 Litz жица заробени круг бакарна жица мулти-влакно жица извртени зраци на светлина влакно

0.2X35 Litz жица заробени круг бакарна жица мулти-влакно жица извртени зраци на светлина влакно

DEN 666.00
-20 %
DEN 832.80

Тековен

0.2 X35 Litz жица заробени круг бакарна жица мулти-влакно жица извртени зраци на светлина влакно
двојна цел ќе испрати во едно парче, тежина над 2kg ќе биде испратите неколку пакети.
Добредојдовте на нашата продавница! Оваа ставка ќе biding е регистриран со песната број. Сите предмети ќе се испраќаат надвор ист како на сликата што го наредил, ние ќе ве контактираме за да се промени ако тој недостаток, па pls се задржи во допир со нас по цел.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
cltgxdd
Диригент Материјал:
Бакар
Број На Модел На:
Бакар
Примена:
Универзална
Тип На Проводник:
Бакар
Изолација Материјал:
Бакар
Тип:
Бакар

Слични понуди