Автомобил Копија Rear View Camera За Kia Cerato/Sportage Ноќ Vison Обратна Автомобил Камера #AM4519

Автомобил Копија Rear View Camera За Kia Cerato/Sportage Ноќ Vison Обратна Автомобил Камера AM4519

DEN 562.00
-13 %
DEN 646.08

Тековен


Општи Информации Компатибилност За KIA Cerato 2008-2012
За KIA Sportage 2004-2010 Спецификации Image Sensor 1/4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото/Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VP-P,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс/F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа -20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура -40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67/IP68


Останатите карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
FEELDO
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Алармот Тип:
Задната Страна

Слични понуди