година нови цветни печати голем замав туту здолниште жените секојдневен rockabily висока половината бал здолниште памук midi здолништа

година нови цветни печати голем замав туту здолниште жените секојдневен rockabily висока половината бал

DEN 388.00
-10 %
DEN 431.52

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Appliques
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Моден
Материјал:
Акрилик,Бамбус Влакна,Памук,Микрофибер,Плетење Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Бал
Пол:
Жените
Број На Модел На:
здолниште
Стил:
Европски и Американски Стил
Ткаенина Материјал:
Полиестер влакна (полиестер)
Ткаенина материјал содржина:
Ткаенина материјал содржина
Ткаенина средно материјал:
Синтетички Влакна
Инвентар Тип:
Целата еден
Ткаенина Тип:
Сомотски
Боја Стил:
Контраст Боја

Слични понуди