Француски tuba shaker shakers тресење снег g тенџере коктел shaker 900ml Кралицата позлатен shaker шанкер

Француски tuba shaker shakers тресење снег g тенџере коктел shaker 900ml Кралицата позлатен shaker шанкер

DEN 1142.00
-15 %
DEN 1344.00

Тековен


Француски tuba shaker shakers тресење снег g тенџере коктел shaker 900ml тенџере
Висина : 24.5 cm / Дијаметар : 9.2 cm
Тежина : 362g /
Капацитет : 900ml
Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик copper French Кралицата позлатен shaker шанкер


Останатите карактеристики

боја:
Црна, Сива
Тип:
Лентата За Алатки
сертификација:
CIQ,LFGB
Број На Модел На:
65832
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Дијаметар:
5-10cm
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Лентата За Алатки Тип:
Коктел Shakers

Слични понуди

LED Мраз Кофа Акрилик
  • Обновено

LED Мраз Кофа Акрилик

DEN 2928.00

LED Мраз Кофа АкриликПроизвод ПрегледТочка : ЛЕР Мраз КофаСлучај Димензии : 15.3 * 21.5 * H23 cmМатеријал : акрили