1000pcs/многу Транзистори НАТОПИ BC337 ДА-92 0.8 НА 45V NPN

1000pcs/многу Транзистори НАТОПИ BC337 ДА-92 0.8 НА 45V NPN

DEN 600.00

Тековен


Бесплатен превозот 1000pcs/многу Транзистори НАТОПИ BC337 ДА-92 0.8 НА 45 V NPN


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
HUABAN
Број На Модел На:
BC337
Пакет Тип:
Throught Дупка
Тип:
triode транзисторски
Состојба:
Нови

Слични понуди

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F
  • Обновено

JRC7812 NJM7812F LM7812 TO220F

71.04 DEN 68.00

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.UPSот и ТНТ, може целосно да се задоволат различните потреби на купувачот Нарачки обра