LINGYUE 1pcs 2.6 cm 1.2 g pesca crankbait тешко Мамка за справување со вештачки мами swimbait риба јапонија wobbler

LINGYUE 1pcs 2.6 cm 1.2 g pesca crankbait тешко Мамка за справување со вештачки мами swimbait риба јапонија

DEN 49.00
-21 %
DEN 61.92

Тековен


Ако Цел да Достигне 6 долари. Ние ќе ја Испрати Од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Чудак Должина : 2.6 cm Тежина : 1.5 g Боја : 10 Различни Бои За вашиот Избор Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1 buc намамат ( Добар квалитет )


Останатите карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Број На Модел На:
H011

Слични понуди