380 риба стил Безжична Дете Анти изгубени аларм Анти-кражба Аларм Анти Изгубени Аларм Безбедност Безбедност За Бебе Милениче Чанта tracker

380 риба стил Безжична Дете Анти изгубени аларм Анти-кражба Аларм Анти Изгубени Аларм Безбедност Безбедност

DEN 444.96

Тековен


ОПИС :
Аларм за Детето
Ова е ново Анти-Изгубени Алармот, со wristband може да се стави на детето зглоб и да биде заклучена со клуч, па тоа е многу безбедно. кога испраќачот надвор од примачот опсег ( значи вашето бебе е бегање од вас ) , тоа ќе го алармот со звук и со вибрации за да ве потсети. Алармот се сврти "ON" кога се надвор од опсегот.
(Б) во Потрага / Пронаоѓач функција - Кога објектот доби исчезнати, едноставно исклучете го приемникот за пребарување и Аларм на предавателот ќе се претвори "ЗА" и можете да најдете ставка лесно.
"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот лошо" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .
Две функции :
(А) Анти-Изгубени функција - се Поврзете на предавателот на вредни работи ( како што се Мобилен Телефон, Чанта, Лаптоп, Камера или дури и на вашето бебе & домашни миленици итн.
Примачот моќ S-On/Off (исклучено)/N-НА префрлате
Примачот за аларм растојание adjustablel
Примачот напојува со 1 x AAA батерија (не се вклучени)
Енергија LED индикатор
Предавателот На моќ/Исклучување
Предавателот батерија : CR ДО 2032(3 V) 1 x (вклучени)
Спецификација :
Производ Големина : 15x10x5cm
Материјал : ABS Пластика
Батерија : Копчето батеријата
Пакетот Вклучува : 1 X Предавателот
Блистер пакување може да има Кинески писмо на или Кинески настава .
Овој уред се состои од Предавателот & Приемник .
Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,
ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
301
Бренд Име:
Кан.Дали
боја:
како на слика

Слични понуди