Риболов Екипаж Одбор Пластични Двојно Страна Пролет Куки Складирање Фати Носителот Случаен Избор

Риболов Екипаж Одбор Пластични Двојно Страна Пролет Куки Складирање Фати Носителот Случаен Избор

DEN 95.04

Тековен


100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики :
Високиот квалитет на материјалите.
Двоен-страна и eash страна со 10 извори.
Пролет кука може да се движи нагоре и надолу.
Ново корисни справи за риболов!
Ќе го задржи вашето риболов кука во ред!
1 парче на риболов екипаж одбор само,други додатоци демо на сликата не се вклучени!
Спецификација :
Материјал : ABS
Боја : Случајни испораката,доколку купите повеќе од една,а потоа боја ви се примени ќе биде иста
или различни бои.
Димензии : 6x27cm/2.36x10.63"
Тежина : 71g
Количина : 1 Компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls направи sur e не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) :
1 x Риболов Екипаж Одбор


Останатите карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Ликвидација Одбор
Големина:
6x27cm/2.36x10.63''
Материјал:
ABS

Слични понуди