Handpump за брадавица порака 2cups градите првенство зголемување на градите уред брадавица градите подобрување на градите релаксација

Handpump за брадавица порака 2cups градите првенство зголемување на градите уред брадавица градите подобрување

DEN 1103.52

Тековен


прирачник градите првенство зголемување на градите уред еден куп труба
Спецификации : има 2 size да се избере мала големина е : 105 MM*100 MM (тоа се вклопуваат подолу 36 B) голема големина е : 110 MM*130 MM (тоа се вклопуваат над 36 B) Состојки напредни медицински не-токсични материјали Методи 1, вакуум првенство си го цица на градите, да не го остават празнини. 2, потоа со рака стискаш пумпа. 3, во зависност од капацитетот на ММ, кога вакуум првенство може целосно да си го цица на градите. 4, да се олабави, притиснете го прекинувачот може да биде автоматски самопочит самопочит
100% исти со фото Бесплатен превозот
сите стоки чување на тајна пакување
ако ви треба трговија на големо цена ,
ве молиме контактирајте со нас, и ние, исто така, може да обезбеди капка превозот за клиентите
голема цел е голем попуст
било прашање pls контактирајте ме, јас ќе ви одговори најбрзо!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Медицински Тематските Играчки
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No

Слични понуди