ZMZY 925 Sterling Silver Шарм Дрвото на Животот Циркон Монистра Зеленило Одговара Пандора Нараквици Алки Jewerly

ZMZY 925 Sterling Silver Шарм Дрвото на Животот Циркон Монистра Зеленило Одговара Пандора Нараквици Алки

DEN 286.00
-30 %
DEN 408.00

Тековен


Бренд Име
ZMZY
Технологија
Емајлот Монистра одговара Шарм Хривнија
Реден Број
CY0078
MOQ
1pc не вклучуваат поле & синџир
Боја
Како слика
Обликот
Тркалезна/Срце/Плоштад..
Големина APPX 10.8 X9.6 MM
Монистра Материјал
100% Оригинални 925 Sterling Silver
Употреба
Одговара СРЕБРО синџир за хривнија
Повод
Годишнина,Weddding ,Забава,Подароци..
Пакување
1 парче во една opp вреќа,тогаш стави во Домот Подарок Торбичка


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CY0078-J
Објектот Тежина:
normal
Бренд Име:
ZMZY
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
s925
Пол:
Унисекс,Жени,Деца...
Технологија:
Емајлот Монистра одговара шарм Хривнија
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 4.5 мм
Материјал:
100% Оригинални 925 Sterling Silver
Повод:
Свадба,Годишнина,Забава,Подароци...
мушка боја:
како Слика
Накит Наоѓање Тип:
Конектори,Мушка капи,Затворач кука
MOQ:
1pcs/многу
Корисни:
Одговара Сребро Синџир За Хривнија
Објектот Дијаметар:
appx 10.8*9.6MM

Слични понуди