2018 Најпродавани 49 Круг Чевли Чипка Шарени Јаже Laces Патики Јаже Shoelaces за Yeezy 350 Зголеми 750 Зголемете

2018 Најпродавани 49 Круг Чевли Чипка Шарени Јаже Laces Патики Јаже Shoelaces за Yeezy 350 Зголеми 750 Зголемете

DEN 144.00
-25 %
DEN 191.52

Тековен


2017 Најпродавани 49" Круг Чевли Чипка Шарени Јаже Laces Патики Јаже Shoelaces за Yeezy 350 Зголеми 750 Зголемете
125 CM*0.5 cm;
Поддршка Мешани Бои;
11 Видови на бои на Располагање!!
ВниманиеКина Пост Воздух Mail Бесплатен Превозот!!!
[Ве молиме љубезно ве молиме да ни кажете бои што сакате,или ние ќе брод по случаен избор]
Сликите Се Прикаже :
Купувачот Се Покаже :
Пакет Се Вклучени :
1*Парови на Круг Јаже Laces.
1-начин на Плаќање :
Ние прифаќаме начинот на плаќање на alipay - ЗАЧУВАМ ,и Pay Pal ;
2-Превозот Белешки :
1.Освен нашите превозот опции,ако треба други посебни превозот превозници,pls контактирајте со нас пред да нарачате;
2.Ве молиме оставете ги на правото превозот адреса,и ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме,особено Купувачи од Русија,или пакети не може да се испраќаат од време;
3-Вратете се на Политиката и Гаранција :
Ние може да ги прифати врати по добивањето на пакети во 30 дена, ако има било какви проблеми со предмети.Тогаш можеме да понудиме наплата или замена по добивањето на враќање.
Answer : ___________________________ Note :
Ако враќањето е потребно,како прво,ве молиме контактирајте со нас со Trademanager интернет или е-пошта (Најдобар Начин) ,ние ќе ви даде најдоброто решение.
4-Трансакција Повратни информации :
1.Ако сте незадоволни со трансакцијата ве молиме не се брзи за да се остави негативно или неутрално повратни информации.Ние секогаш работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и секогаш остави позитивни повратните информации за сите корисници.
2.Ако не сте задоволни со производот,ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 Ѕвезди Повратни информации.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Shoelaces
Бренд Име:
HiCooLace
Број На Модел На:
SL006RPI
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Функција:
Одговара за Yeezy 350 Зголемете
Материјал:
Полиестер
Бои:
11 Видови на Бои кои се на Располагање,
Должина:
125CM/49;
Дијаметар:
0.5 CM;
Обликот:
Круг;
Материјал:
100% Полиестер;
Примена предмет:
Yeezy 350 Зголеми Чевли;
превозот метод:
Кина Пост Воздух Mail Превозот...и др.;
Пакет вклучувајќи:
1 Пар на Shoelace вклучени;
Објектот функција:
Круг и Дебел.
Трговија на големо:
Поддршка

Слични понуди