Бесплатен превозот! Заострените 1.5-10мм Капацитет 3/8-24UNF Монтирање на Електрични Копче Вежба Чак

Бесплатен превозот! Заострените 1.5-10мм Капацитет 3/8-24UNF Монтирање на Електрични Копче Вежба Чак

DEN 483.00
-5 %
DEN 508.32

Тековен

Заострените 1.5-10мм Капацитет 3/8"-24 UNF Монтирање на Електрични Копче Вежба Чак
, Бесплатен превозот!! Опис На Производот :
Тешки-Должност внесени чак и за двете Рака и Влијание вежби
3/8"-24 UNF женски навој
Капацитет 1.5~10мм
Метал чак копчето x 1 парче
Вкупната Големина(Приближно) : 20 x 45 x 33mm / 0.8" x 1.8" x 1.3"(Горниот D*H*Дното D)
Клуч Големина : 55 x 33mm / 2.16" x 1.3"(L*W) 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ!
Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1.5-10мм 3/8-24UNF
Производ адаптација модел:
клучни тип на вежба чак
Работен капацитет:
1.5 mm~10мм
Планината нишка:
3/8-24UNF

Слични понуди