Висок квалитет! Посебен вод душеци за Рено KADJAR 2017 водоотпорен подигање теписи товар лагер мат за KADJAR година,Бесплатен превозот

Висок квалитет! Посебен вод душеци за Рено KADJAR 2017 водоотпорен подигање теписи товар лагер мат за KADJAR

DEN 6785.00
-38 %
DEN 10944.00

Тековен

За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план.Само Погоден за оваа багажникот модел :
3. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5. СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес.Политика На Враќање : 1. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас.За Бизнис Купувачи : 1.Детали за производот :
4.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram .Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. ви благодариме !
. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.


Останатите карактеристики

Боја Име:
Кафеава, Црна, црна со црвени, црни, со беж, беж, вино црвено
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Бренд Име:
RUIRI
Материјал Тип:
вештачка кожа
Производот Количина:
багажникот душеци+назад душеци+двете страни душеци
Производ Карактеристики:
издржливи,водоотпорни,Лесно да се чисти,носат-отпор

Слични понуди