Бања Миксер Допрете Топла и Ладна Керамички Кертриџ Тапа Вентил 25 mm 2 ПАРЧИЊА

Бања Миксер Допрете Топла и Ладна Керамички Кертриџ Тапа Вентил 25 mm 2 ПАРЧИЊА

DEN 437.00
-30 %
DEN 624.00

Тековен

Batoom Миксер Допрете Топла и Ладна Ceram Cartridge Тапа Вентил 25 mm 2 PC Descrption :
Миксер Допрете Топла И Ладна Ceram Cartridges
Материјал : Керамички
Големина : 25мм Карактеристики
Низок проток тапа со мембрани може да ја намали вашата домашна потрошувачка на вода колку што е 50%.
За да го инсталирате, едноставно unscrew вашата моментална aerator (со рака, или ако неговата тесна, користете менгеме на назад-костец или канал-заклучување на клешти). Се чувствуваат во внатрешноста на славина со вашиот прст за да бидете сигурни дека стариот о-прстен не е заглавен таму.
Завртка на нови aerator со рака. Ако тоа протекување малку, употреба на менгеме на назад-костец да се опуштиме малку повеќе, или стави некои водоводни/флукс лента над teads и retighten повторно.
Пакување Листа
2 x Ceram Cartridges За Превозот :
Ние гарантираме за да брод надвор без 48 часа по плаќање (освен одмор).
Како меѓународен превозот,тоа ќе ве чини многу време за некои земји. За Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Банкарска да банкарски трансфери
Плаќањето се очекува да се исполни во рок од 7 дена. Наплата&Враќање :
Ве молиме проверете го објектот внимателно по добивањето.
Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт. Нашата услуга време : НА8 : 00-ЧАСОТ6 : 00(GMT+8 : 00) Телефон : +86-757 - 88629686 Компанијата Адреса : No9,Xingjiao Патот(Sanzhou ) Hecheng,Gaoming Округ, Foshan Градот,Guangdong.Кина Сите пораката ќе се одговори во рок од 24 часа се очекува одмори и викенди.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SHIERJU
Употреба:
Тоалет,Дома
Декорација Стил:
A
Број На Модел На:
DYFX25-25мм
Место:
Бања
Начини на Продажба:
2 парчиња / 1Set
Стил:
A
Материјал:
A
Техника:
A
дизајн:
A
Обликот:
A
Шаблон Тип:
A
Тип:
Тапа Касети
is_customized:
Yes

Слични понуди