Нова За 10.1 DIGMA ОПТИМА 1104S 3G TS1087MG / ОПТИМА 1105S 4G TS1088ML екран на допир digitizer панел Стакло Замена на Сензор

Нова За 10.1 DIGMA ОПТИМА 1104S 3G TS1087MG / ОПТИМА 1105S 4G TS1088ML екран на допир digitizer панел Стакло

DEN 417.60

Тековен


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Постојат различни екран на допир панел верзија за некои модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,и некои нови екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, ние испрати по случаен избор. но, оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби.ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не купи.


Останатите карактеристики

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
DIGMA ОПТИМА 1104S 3G TS1087MG / ОПТИМА 1105S 4G TS1088ML
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue

Слични понуди