Промоција! Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо

Промоција! Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо

DEN 39.00
-8 %
DEN 42.24

Тековен


* Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо
* Добар заменливи совет за вашата стандардна лемење Железо
* Моделот на Лемење Совет Лемење е 900 M-Т-1 и ве молиме да обрнете внимание на тоа пред да направите нарачка на тоа
* осум : g 5.9


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JAKEMY
Текст Voltagle:
220v
Излезна Моќност:
50W

Слични понуди