Злато Позлата Пари Дрво Многу Монети Бог на Богатство Смола Занаети Отварање на Подароци Богатство Сад Home Office Рог Декорација

Злато Позлата Пари Дрво Многу Монети Бог на Богатство Смола Занаети Отварање на Подароци Богатство Сад Home

DEN 868.00
-9 %
DEN 953.76

Тековен


Злато Позлата Money Tree Многу Монети Бог на Богатство Смола Занаети Отварање на Подароци Богатство Сад Home Office Рог Декорација
Име : Golden Среќен Дрво
големина : 19*8cm (S) ние, исто така, имаат големина M и L;
Материјал : Смола;
тежина : 210g
Pacakge : Подарок кутија;
Pacakge вклучуваат : 1 X size S среќен Дрво (исто така имаат големина M и L за вашиот избор) ;
Повод : Проверете, дневна соба, маса, канцеларија, продавница!!
Ние сме производ на сертификатот :
ние сакаме да понуди најдобра услуга и изградба на деловен однос со вас!


Останатите карактеристики

Големина:
26cm, 23cm, 19cm
Тема:
Будизмот
Материјал:
Смола
Стил:
Религиски
Бренд Име:
AMITABHACRAFT
Изглед Моделирање:
Растенијата
Текстурата на материјалот:
Смола
Применливи Простор:
Канцеларија, дневна соба биро
Стил:
Едноставен модерен
Функција:
Среќа градот куќа да се вардат лоша среќа и просперитетна богатство
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација

Слични понуди