Швајцарија Механички Види Мажите Binger Улога Луксузен Бренд Мажите Часовници Скелет На Зглобот Sapphire Мажите Се Види Водоотпорен Б-1186

Швајцарија Механички Види Мажите Binger Улога Луксузен Бренд Мажите Часовници Скелет На Зглобот Sapphire Мажите

DEN 3725.00
-49 %
DEN 7303.20

Тековен


Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна точка Пакет : се покрие со меур заврши и се одликува со BINGER подарок кутија. со англиски настава книга заедно .Надвор кутија се покрие со меур заврши така.Ние и ветуваме го види да не се наштети на превоз 12 месеци ГаранцијаОстанатите карактеристики

Функција:
Фаза На Месечината,Отпорен На Вода,Шок Отпорни,Повеќе Време Зона,Светлечки Раце
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Dial Дијаметар:
41mm
Бендот Должина:
21cm
Случај Дебелина:
13mm
Затворач Тип:
Тока
Стил:
Луксуз
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
Б-1186
Кутии & Случаи Материјал:
кожа
Бренд Име:
BINGER
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Тежина:
147g
Пол:
Мажи

Слични понуди