Проектор Светилка 915B441001 за МИЦУБИШИ МД-60638,МД-60738, МД-60C10, МД-65638, МД-65C10 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

Проектор Светилка 915B441001 за МИЦУБИШИ МД-60638,МД-60738, МД-60C10, МД-65638, МД-65C10 со Јапонија феникс

DEN 2827.00
-5 %
DEN 2976.00

Тековен


Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
HK Пост Воздух Mail
15-45 дена
Тоа е бавен,Кога не се итни, можете да изберете.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна пакување
1. За било resons го вратите производот ,ве Молиме да не информирате во вашиот прв пат ,пред да се стави на расправа, или ни даде negatie повратни информации
3.Светилка Спец : Висок квалитет на Проектор светилка
Светилка Модел : 915 B441001
Wattage : 150-180 Watts
Светилка Живот : 2000 ~ 3000 часа
Проектор / Проектори : МИЦУБИШИ МД-60638 МД-60738 МД-60 C10 МД-65638 МД-65 C10 МД-73638
Опис
Проектор Светилка 915 B441001 за МИЦУБИШИ МД-60638,МД-60738, МД-60 C10, МД-65638, МД-65 C10 со Јапонија феникс оригинални светилка режач
Светилка Модел 915 B441001
Проектор : За МИЦУБИШИ МД-60638 / МД-60738 / МД-60 C10 / МД-65638 / МД-65 C10 / МД-73638 / МД-73738 / МД-73 C10 / МД-82838
Wattage
150-180 Watts
Светилка живот :
> 2000 Часа
Тип : Висок квалитет на Проектор светилка со Јапонија феникс оригинални светилка режач
1· ве Молиме да користите нашата превозот калкулатор за да дознаете вашиот превозот цена.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
8-15 дена
Подобар начин за руската Федерација
(Превозот цена не ги вклучува купувачот 's увоз даночни или други давачки.Можете да не контактирате за Трговија со датотеки, или во оставајќи ни порака или да напишете ни e-mail
2.
Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
915B441001
Бренд Име:
Inmoul
Се КРИЕШЕ:
Меркур Светилки
Напон:
85-265V
Примена:
Комерцијални,Затворен,Професионални
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC
Име:
CTLAMP
Карактеристики:
Светилка со Модул
Просечен Живот (часот):
2000 година
Гаранција:
150 дена
Прозрачна Флукс:
2500
База Тип:
2G11

Слични понуди