Топла Ожени памук DMC дома декор платно луѓе Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени везана ѕид

Топла Ожени памук DMC дома декор платно луѓе Крстот Бод колекции 14ct бела 11ct печати везови DIY рачно изработени

DEN 719.52

Тековен

производот е бесплатен превоз од "пост кина обичен мал пакет плус", тоа не може да биде песна по пакет лево кина. опис : боја : бела крпа везови) материјал : памук, со содржина на пакувањето : embroider конец, embroider крпа, игла, моделот магацин, во склад забелешка : 14ct тип ве молиме да го користите 2 жици, жици, 1 жица жици до точка назад. тоа не е печатена со бело платно, тие сите треба целосна emborider 11ct тип ве молиме да користите 3 жици, жици, 2 жици жици до точка назад. ние ќе обезбедува 30% повеќе од жици за секој проект. ако по 60 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас за solove тоа. answer : ___________________________ note : (ве молиме прочитајте го првиот) 1. ако ви треба за комплетен мониторинг, ве молиме изберете "кина испраќа пошта препорачува воздух", и да додадете пари за следење.Крстот бод комплет, треба шиење со себе 2version се достапни : available :
14 Платно Големина : 61×46cm
11 Платно Големина : 75×56cm
предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо. ве молиме не го отворите спорови во рок од 60 дена. употреба на растворливи материјал во заштитата на животната средина. 100% памук производи. 100% сосема нов. 100% точни печатени ткаенини (11ct) и бело платно (14ct). ултра јасно професионални везови шема. добра осветленост, не бледнее, не е лесно да се пробие и pilling. исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријатели. ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака пред. моделот е отпечатена на платно (11ct), па пред да заврши крои, ткаенината не може да го допре водата, инаку дел печатени ќе исчезне.


Останатите карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11ct печати 3 конец, 14ct бела 2 нишка
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Модерна
Материјал:
100% Памук
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Тип:
Пакет

Слични понуди