Suitop женски природата латекс рачно изработени фетиш Калуѓерката униформа bodysuit гума zentai

Suitop женски природата латекс рачно изработени фетиш Калуѓерката униформа bodysuit гума zentai

DEN 6794.00
-5 %
DEN 7152.00

Тековен


Сите пакети мора да бидат осигурени за вредноста на содржина, кога тие се испрати назад до нас. Ние воопшто не ја напуштат повратни информации до крајот на трансакцијата односно по купувачот има информираше тие примиле на објектот. Ова ги вклучува и долна облека ропство предмети и е во согласност со здравје и hygene прописи. Кога за прв пат купување на облека, ќе може да бидат разочарани да се види дека на латекс се чини дека имаат повеќе од мат финиш.
Важно Боја Белешки
Металик боја ќе ве чини повеќе,ве молиме контактирајте го нашиот продажен пред место цел
Различна боја има различна дебелина ,цената е различен ,ве молиме консултирајте се со нашите продажни На слики го покажува е по полски ,ние не може да полски вашата облека ,бидејќи тоа ќе се предизвика непотребни проблеми за превозот, а исто така да наштети на вашиот костум
Мерка и да се обезбеди вашиот големина на табелата (CM)
Висина
Б Врат должина
C Вратот(околу)
D Биста
E Половината
F Хип
G Бедрото(околу)
H Коленото(околу)
Јас месо тело(околу)
J Глуждот(околу)
К Горниот дел на раката(околу)
L Лактот (околу)
М Зглоб (околу)
N Вратот линија до Половината линија (Messure заедно bodyline)
О Половината линија на глуждот линија(Messure заедно bodyline)
Стр Вратот линија на глуждот линија (N+O)
П Inseam (на глуждот)*не на земјата
Р Рака Должина(рамо коските на зглобовите)
S Рамо Должина (рамо коските на рамото на коските)
Т Нога lenngth
У Главата Големина(околу)
V Тежина
W Родова ве Молиме испратете го вашето големина до нас
Сакате да Блесне Вашата Латекс Облека?
Ако сте виделе латекс во photoshoots или клубови, тоа веројатно се појавува мазна и многу сјајна.


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
ST-213004
Посебни Употреба:
Носии
Тема:
КАЛУЃЕРКАТА
Материјал:
Природата латекс
Дебелина:
0.4 mm
Големина:
Please advise
боја:
Ве молиме, известете
Е Прилагодена:
Yes
Zip:
Како Што Сликите Покажуваат
бенд:
SUITOP

Слични понуди