Виолетова Кристал Циркон Со Бела Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен За Жена Големина 6 7 8 9 10 R1549

Виолетова Кристал Циркон Со Бела Оган Опал 925 Фунта Сребрен Прстен За Жена Големина 6 7 8 9 10 R1549

DEN 489.00
-49 %
DEN 959.04

Тековен

ние ќе го прават истото за вас.
Повратни информации
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ако не го примите пакетот над 35 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот (ја или целосна наплата).
Подолу Осум Производи ,Кликнете на Фотографијата за Да ја Купи , Цената Може да Биде Најмалку 50% Попуст OFF!
Подолу Топла Продажба Накит Сет,Кликнете На Фотографијата За Да Се Купи Тоа :
100% Сосема нов!!
Голема количина!Фабрика цена!
Прстен Големина : 6 7 8 9 10
Камен : Аметист & White Оган Опал Pls Забелешка : последните фото само покажува овој стил прстен имаат 13 бои ,не значи дека оваа цел вклучува 13 парчиња прстени.
Превозот
Хонгконг Пост Воздух Mail Слободни 11-25days Имаат следење на број
e Packet Слободни 5-12 дена САМО со брод до НАС
DHL $25 3-6 дена Добра Брзо
Нормално испорака зема 11-25 работни дена да пристигнат преку ВОЗДУХ MAIL,но понекогаш тоа може да ви треба за 35 дена да пристигнат.
ПРЕД ДА НИ ОСТАВИ НЕГАТИВНИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС НА ПРВО МЕСТО !
.
Плаќање
1. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Ве молиме почекајте со трпение. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел,на најдобар начин е директно онлајн плаќање, Ако сакате другите услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.


Останатите карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Површината Ширина:
6mm
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Weinuo
Број На Модел На:
R1549
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Функција:
Повик За Потсетникот
Метали Тип:
Сребро.

Слични понуди