Бесплатен превозот! 1.5-10мм Агол мелница посебна Вежба Чак со Клуч за Електрични Дупчалки алат Додатоци

Бесплатен превозот! 1.5-10мм Агол мелница посебна Вежба Чак со Клуч за Електрични Дупчалки алат Додатоци

DEN 670.00
-5 %
DEN 705.12

Тековен


Оваа вежба чак е фабрика посебни обичај. Ви благодарам многу! Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени.5 ~10мм
Содржина : 1 x Вежба Чак, 1 x Копче
Материјал : Метал, Пластика
Не вклучуваат Агол мелница
Answer : ___________________________ NOTE :
Овој производ може да се користи само за 100mm излез вратило на темата (M10 X1. Тоа може да биде до 30-45 дена.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1.5-10мм
Име на производ:
Агол мелница Keyless Вежба Чак
Работен капацитет:
1.5-10мм

Слични понуди