Германија БОЛНИ Сензор Префрлување Трансдуцерот Учат во Боја Код Сензор KT5W-2N1116

Германија БОЛНИ Сензор Префрлување Трансдуцерот Учат во Боја Код Сензор KT5W-2N1116

DEN 11040.00

Тековен


100 м-р
Напон
10 V DC . Или друг рок на плаќање : Paypal, Запад Унија (ве Молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за да добиете сметка.Се изразат преку DHL,Fed Ex,ТНТ,EMS,UPS-от и Сингапур Пост. Вашиот повеќе позитивни повратни информации е високо ценет.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
KT5W-2N1116
DIY Материјали:
Електрични
Излез Тип На:
1
Откривање На Далечина:
10мм
Уреди со покажувач на растојание толеранција:
± 3 мм
Димензии (Ш x В x Д):
30.4 mm x 53 mm x 80 mm
Извор На Светлина:
LED
Употреба:
Боја Код Сензор
бранова должина:
470 nm, 525 nm, 640 nm
Тип на светлината:
Видлив сина светлина, Видливи зелено светло, црвена Видлива светлина
Поврзете начин:
М12 приклучок може да се ротира за 90°
Функција:
Максимална откривање сигурност се должи на 3-боја RGB LED технологија

Слични понуди