Lonati Чорапи Машина за Употреба SIEMENS Actuator SITEX 05-0-0505-010 Levetter 0379001

Lonati Чорапи Машина за Употреба SIEMENS Actuator SITEX 05-0-0505-010 Levetter 0379001

DEN 4800.00

Тековен


4) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.SIEMENS Actuator SITEX 05-0-0505-010 Levetter 0379001 Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Превозот на трошоците направени за вас. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
3) Ние само брод да се потврди цел адреси.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Levetter 0379001

Слични понуди