Топ Мелиса Дама Зглоб Види Кварц Мода Жените Се Облекуваат Хривнија Кристал Школка Луксузни Кристал Партија Bling Девојка Роденден Подарок

Топ Мелиса Дама Зглоб Види Кварц Мода Жените Се Облекуваат Хривнија Кристал Школка Луксузни Кристал Партија

DEN 3590.00
-15 %
DEN 4224.00

Тековен

Пратката 1.11 на Ali Express, превозот време може да го одложи некое време, но, за сигурни дека ние ќе се прошири и за време на испорака за вас. 2) Ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине на 1-3 ѕвезди повратни информации, ние ќе ги задоволство да ви обезбеди задоволително решение. Но, некои опис слики се уште не се замена уште. Повратни информации 1) Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас преку aliexpress пораки, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Време на испорака DHL/UPS/Федекс : 4-15 дена e Packet на EMS : 7-45 дена Aliexpress Стандард за Испорака : 24-60 дена Кина Пост Воздух Mail : 15 - 60 дена Љубезно ве молиме да Напомена : Бидејќи на Царинската и временските услови или Шопинг Сезони како Божиќ и 11. ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи да се почека малку повеќе време. Ако сакате да одредите верзија (ако се достапни), ве молиме оставете порака. Обичај Должност или Увозен Данок На листа цена погоре не е вклучена било кој данок, купувачи се одговорни за царина или увозен данок во својата земја. Обично, вие не треба да плаќаат никакви давачки или данок како што ќе изјави пониска вредност на фактура. Стариот издание и Новото издание на двете продажба. Пад на Превозот Ние поддршка Пад на Превозот, Ние може да ја испратите вашата нарачка до вашата клиентот, ве Молиме оставете ги вашите клиент;s адреса, кога ќе го поставите цел.
Важно Повеќето од врвот продажба на ЈУЛИЈ часовници се ново издание на "J" втора рака сега. Гаранција и Гаранција 1) 12 месеци гаранција, купи со доверба. 2) Ако не сте satisied кога ќе ја добијат и сакаат да се вратат, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Материјал:
Дувачкиот
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Пол:
Жените
Бендот Должина:
21cm
Бендот Материјал Тип:
Дувачкиот
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Дијаметар:
34mm
Стил:
Луксуз
Број На Модел На:
F8016
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бренд Име:
мелиса
Случај Обликот:
Плоштад
Случај Дебелина:
12mm

Слични понуди