19V 40W AC Адаптер АК.040AP.024 2.15 За Лаптоп Acer Лидер Електроника IU40-11190-011S Полнач

19V 40W AC Адаптер АК.040AP.024 2.15 За Лаптоп Acer Лидер Електроника IU40-11190-011S Полнач

DEN 552.00

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За Acer,Универзална
Број На Модел На:
ADP-40-ТО НА
Приклучок Тип:
САД,велика БРИТАНИЈА,ЕУ,АУ стандард е достапна
Излезна Струја:
2.15 На
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
5.5 мм*1.7 мм
Компатибилни модели:
IU40-11190-011S АК.040AP

Слични понуди