Накит Полирање Media Апликацијата за Ротари Гимнастик

Накит Полирање Media Апликацијата за Ротари Гимнастик

DEN 252.00
-24 %
DEN 331.20

Тековен


Накит Полирање Медиуми Смола мелење камен апликација за Ротари Гимнастик
Детали :
Пластични материјали за Апликација : Ротари Гимнастик


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Производ Карактеристики:
Бренд Нови
Број На Модел На:
HD-SZYM
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0.45kg
Компанија:
производител

Слични понуди