3 топката лустерот пентхаус вила спрат дневна соба по скалите кристал лустерот светилка хотел проектот Спалната соба светилка Сала iDr-0002

3 топката лустерот пентхаус вила спрат дневна соба по скалите кристал лустерот светилка хотел проектот Спалната

DEN 28704.00
-50 %
DEN 57408.00

Тековен

Модел No : ZQA0625
2. Ако постои било дел оштетени за време на пратката или на било дефекти се најде во текот на инсталацијата, ние ќе го замени дел за слободни. Кристално влакно е подготвено за вас и само треба да се обеси на тела.Сертификат : CE, и УЛ
7. Ако се работи на некој проект или сте целна испорака датум, ве молиме да се одржи вашата цел како порано што е можно и да се информирате на потребната испорака датум. Собранието пати варираат од модел до модел. На пример, Ако видите лустерот што ви се допаѓа, но сакаат различни заврши, само изберете модел кој има заврши ви се допаѓа од нашиот Каталог или Веб-сајт и ние ќе го применат тоа заврши за вас. Кина 's врвот кристал Она што ние ги користиме за производство на лустерот е на врвот Кинески кристал,која содржи 25% жолта води. За голема количина цел или големи димензии лустерот цел, производство времето ќе биде подолго. Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа 's оригинална состојба за враќање на парите или замена. Ние може да ги промените заврши, димензии, или бројот на светлата.Напон : 110 V-240 V
5. Тоа е многу лесно да се соберат на лустерот ако следете ги инструкциите.Соодветно место : дневна соба ,спална соба, хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа
Модел : C-015 Големина(cm) : Големина( инчи ) : Моќност : Сијалица База : LED Материјали : Кристално Стакло : K9 Кристал(оригинал и најдобрите Кинески Кристал) Влезен Напон : 110 V, 120 V, 130 V, 220 V, 230 V, 240 V Обработка на Време : 7 - 12 дена Превозот : брод на светот
Бидејќи ние имаме свои фабрика, еден од нашите најголеми предности во однос на нашите конкуренти, е фактот дека ние може да го прилагодите скоро сите наши модели според вашите спецификации. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Лустери
Бренд Име:
OLOEY
Сенка Тип:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
Карактеристики:
11 топки
Тело Материјал:
Кристално
Извор На Светлина:
LED Светилки
Гаранција:
15-годишно
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Заврши:
Бранеа Од Нерѓосувачки
Стил:
Модерна
База Тип:
GU10
Е dimmable:
No
Напон:
110V,220V,110-240V,90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Број На Модел На:
iDr-0002
Тип На Објект:
Лустери
Големина:
Dia600xH2600mm
Wattage:
200W
големина(во):
Dia23.62xH102.36(во)

Слични понуди