10pcs/многу TDA2003 TDA2003A TDA2003AV Аудио Засилувачи 10 W аудио засилувач моќ напон 8V-18V ДА-220

10pcs/многу TDA2003 TDA2003A TDA2003AV Аудио Засилувачи 10 W аудио засилувач моќ напон 8V-18V ДА-220

DEN 124.80

Тековен


Бесплатен превозот 10pcs/многу TDA2003 TDA2003 A TDA2003 AV Аудио Засилувачи 10 W аудио засилувач моќ напон 8 V-18 V ДА-220
DS18 B20
LM358
AMS1117-3.3
ATMEGA328 P
2 N2222
ATTINY13 A
LM358 N
IR2153 P
BC547+BC557
LM324
VIPER22 A
MB6 S
74 HC595 D
SS24
ATMEGA8
MC34063 A
ATTINY13 A
ATMEGA16 A
10 A10
NE5532 P
TL494
BD139+BD140
LM358
VIPER12 A
ATTINY2313 A
IRF3205 N
PIC16 F628 A
CD4011 BE
ATMEGA32 A
LNK304 PN
ICL7106 CM44
ATMEGA8 A
PC817 C
ATTINY85
VIPer22 A
LM35 DZ
ULN2803 APG
TL431 A
KA3525
TDA2003 AV


Останатите карактеристики

Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
TDA2003
Бренд Име:
HUABAN
Моќ Дисипација:
Стандард
Напон:
Стандард
Состојба:
Нови
Тип:
Стандард

Слични понуди