Santoni Лесна Веш Машина SM8-TOP2 Пластична Цевка Единица MA003020

Santoni Лесна Веш Машина SM8-TOP2 Пластична Цевка Единица MA003020

DEN 17280.00

Тековен


5) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Политика на враќање
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Производ Слика
SM8-ТОП 100mm Пластична Цевка Единица MA003020
Пластична Цевка Дел Кодот
M221470 M221480 M221490
M220890 M220430 M911540
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Објектот мора да се врати во orginal услов за наплата/размена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Ако се чувствуваат разочарани објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Испорака
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.
4) УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
Пластична Цевка Единица MA00302

Слични понуди