Curren 8225 Врвот Бренд На Луксузни Кожни Мажите Се Види Армија Воено Кварц Mens Часовници Повремено Спорт Машки Часовник Види Relogio Masculino

Curren 8225 Врвот Бренд На Луксузни Кожни Мажите Се Види Армија Воено Кварц Mens Часовници Повремено Спорт

DEN 685.00
-48 %
DEN 1317.12

ТековенОстанатите карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Шок Отпорни
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
CURREN
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
C-8225
Dial Дијаметар:
46mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
Со други зборови:
panske hodinky zegarki meskie ceasuri barbati ure reloges
Бразил зборови:
esportivo relogios dos homens marca luxo masculino relogio де pulso
Шпанија зборови:
deportivos relojs hombre де marca lujo famosas masculino cuarzo
Франција зборови:
montre homme де marque luxe orologi uomo ди marca famosa lusso
Термини за пребарување:
satovi klokker klockor ure horloges mannen erkek saatler џем tangan
Клучни зборови 1:
erkek kol saati / montre homme / reloj hombre / orologio uomo
Клучни зборови 2:
horloges mannen / saat / clock мажи / erkek saat /kol saat
Клучни зборови 3:
montre homme marque de luxe / relojes hombre 2016 година
Клучни зборови 4:
horologe / hodinky / orologi uomo / uhren

Слични понуди