Заедно Имаме Сето Тоа го Цитирам Ѕид Налепница DIY Семејство Цитати Ѕид Decal Намали Винил Отстранлив Ѕид Декорација Q124

Заедно Имаме Сето Тоа го Цитирам Ѕид Налепница DIY Семејство Цитати Ѕид Decal Намали Винил Отстранлив Ѕид Декорација

DEN 469.00
-11 %
DEN 527.52

Тековен


[size]
Ширина : 57 см, Висина : 10cm
Ширина : 90 см, Висина : 16cm
Ширина : 120 см, Висина : 21cm
Ширина : 150 см, Висина : 26cm
[default color]
црна
[објект слики]
[ЗА - БОЈА] Ако не кажете ни бојата што сакате за вашите налепница, ние ќе го направи тоа во стандардната боја. Бои може да се разликува малку се должи на следење на поставувања, ве молиме не се направи цел ако умот оваа разлика. [ОГЛЕДАЛО - IMAGE] ве Молам дозволете ми да знам дали сакате овој дизајн во обратна кога ќе ги нарачате на објектот. [АПЛИКАЦИЈА - МЕСТО] На налепници САМО може да се примени во било мазни површини. [ПРИЛАГОДЕНО - ДИЗАЈН] Ако имате ли идеја што би сакале да се направи како налепница, само пратете ни порака, ние сме толку среќни да се направи СОПСТВЕН ДИЗАЈН . [ОТСТРАНУВАЊЕ - МЕТОД] Ако сакате да го отстраните налепница, ве молиме да користите фен за коса да се удар на налепница, одново и одново во случај на леплива материјал ќе ги оштети вашите ѕидови. Ве молиме да се исчисти вашиот површина пред да се применат налепници.


Останатите карактеристики

боја:
црна, бела, розова, меки розова, црвена, жолта, портокалова, голи, зелена, светло зелена, нане, виолетова, светло виолетова, сина, светло сина, темно сина, чоколадо, кафеава, сива, светло сива, сребрена, златна
Големина:
90x16cm, 150x26cm, 57x10cm, 120x21cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
IWQ124
Спецификација:
Multi-piece Package
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
IWALLSTICKERS
боја:
црна, бела, направи бои
Тема:
семејството цитат ѕид налепница, заедно ние, го имаат сите
Класификација:
намалување винил ѕид decals, лесно ѕид уметност
Материјал:
Винил пвц
Пакет:
меур лист, мека стиропор
Карактеристично:
лесно да се примени, да се отстрани, водоотпорен
Соба:
Дневна соба, спална соба
Употреба:
украсување вашите ѕидови, подобрување на домот

Слични понуди