Топла Продажба,Мотоцикл Headlamp За Јамаха YZFR1 2004 2005 2006 YZF R1 04 05 06 YZF-R1 Сосема Нов Фронт Главата Светлина Светилка Светла

Топла Продажба,Мотоцикл Headlamp За Јамаха YZFR1 2004 2005 2006 YZF R1 04 05 06 YZF-R1 Сосема Нов Фронт Главата

DEN 4970.00
-5 %
DEN 5232.00

Тековен

Ние искрено се надеваме да истражуваат повеќе соработка можности со клиентите и дома и во странство врз основа на взаемна корист и заеднички развој. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Сите наши prodcuts индивидуално се проверуваат пред пратката од страна на самите себе, со нашите квалитет за контрола на е ненадмината. Голема Количина, Најдобра Цена. - За нас - Ние сме една од Кина водечките B2 C е-Трговија извоз сајтови,Ние Сме Локација Во Гуангжу во Кина - Најголемиот Мотор Додаток на Пазарот Во Кина. Во спротивно, ќе влезат во нашиот несакана купувачот црната листа.
Мотоцикл Светлата Headlamp За Јамаха YZFR1 2004 2005 2006 YZF R1 04 05 06 YZF-R1
Материјал : Квалитетна ABS Пластика Боја : Како на Сликата прикажани Состојба : Brand New Количина : 1 Поставите Тема : Светилки не се вклучени Висока класа квалитетот и многу издржливи. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби Повратни информации : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, ќе ви помогне да го решите проблемот. Професионален систем за отворен калап за обработка на мотоцикл ABS пластика школка, опашка маска, шофершајбната, надвор светлина. "Доверба и Пријателство" е нашиот принцип, па имаме воспоставено многу добри деловни односи со клиенти од повеќе странски земји.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
ROKALAM
Wattage:
No
Материјал Тип:
ABS

Слични понуди