SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51mm axial вентилаторот за ладење радијатор фан

SXDOOL 6C-380HB S 380V 17251 172 * 172 * 51mm axial вентилаторот за ладење радијатор фан

DEN 3173.00
-24 %
DEN 4175.52

Тековен


6 C-380 HB S 380 V
17251 AC вентилаторот за ладење Овална
Големина : 172 * 172 * 51mm UL94 V-0
Температура : -30 ° C до + 75 ° C
Тежина : 945g ( без пакување )
Модел : 6 C-380 HB S
Имајќи Тип : Топка
Напон : 380 V
Моќност : 46 / 44 W
Брзина : 2750 / 3100rpm


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SXDOOL
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
6C-380HB
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes

Слични понуди