Нови 12BB Лево/десно се справи со Тапан saltwater риболов Ролна Baitcasting Saltwater Море Риболов Репортажите Мамка Кастинг фрлија Тапан тркала

Нови 12BB Лево/десно се справи со Тапан saltwater риболов Ролна Baitcasting Saltwater Море Риболов Репортажите

DEN 3991.00
-38 %
DEN 6437.76

ТековенОстанатите карактеристики

Имајќи Количина:
12
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing
Бренд Име:
FDDL
Мамки Тип:
Лажни Мамка
Риболов Метод:
Мамка Кастинг
Број На Модел На:
OMW0774
Риболов Ленти Тип:
Екипа На Тапан Тркала

Слични понуди