Берлин, Германија архитектонски сувенири фрижидер налепници

Берлин, Германија архитектонски сувенири фрижидер налепници

DEN 417.00
-13 %
DEN 479.52

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Лист Големина:
големи
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
RGF
Возраст:
> 3 години
Шема:
Сценско
Број На Модел На:
BXT015
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Големина:
за 4-8cm

Слични понуди