19V 2.15 НА 40W Нови Мини AC Адаптер за Полнач & Приклучок За Acer Стремат Еден 725 756 D270 + Кабелот Универзален Адаптер за Лаптоп

19V 2.15 НА 40W Нови Мини AC Адаптер за Полнач & Приклучок За Acer Стремат Еден 725 756 D270 + Кабелот Универзален

DEN 555.36

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
Acootina
Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Универзална,За Acer
Излезниот Напон:
19V
Број На Модел На:
ADP-40-ТО НА
Приклучок Тип:
ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ е достапна
Излезна Струја:
2.15 На
На текст:
100-240V 50/60Hz
боја:
Црна
Состојба:
Бренд Нови
Пакет вклучувајќи:
Еден AC Адаптер + Една Врвца
Конектор големина:
5.5 мм*1.7 мм
Компатибилни модели:
725 756 D270

Слични понуди