Метален Прстен Sizer Стап,4 Скала за Мерење на Стап EUR/US/JAPAN/ HK Прстен Мерач Прст Sizer Накит Алатка за Правење Measurer

Метален Прстен Sizer Стап,4 Скала за Мерење на Стап EUR/US/JAPAN/ HK Прстен Мерач Прст Sizer Накит Алатка за

DEN 232.00
-10 %
DEN 258.24

Тековен


Опис На Производот
Состојба : 100% сосема нов
Мерење прстен се држи со 4 големината стандарди
4 Скала Прстен Мерење Стап : ЕУР НИ ЈАПОНИЈА, хонг конг Големина
Добар квалитет ,Ниска цена
Прстен Стап Техника Параметри
U. С Големина : 1 до 15(НИ)
Јапонија Големина : 13 до 24(m/m)
Хонг Конг Големина : 1 до 36(НИКОЈ)
Европската Големина : 41 76(U)
Постепено се јасно означени на стап
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Прстен Sizers

Слични понуди