MS1504263Fashion Накит Висок Квалитет Ѓердан Обетки За Жените Накит Сребро Позлатен Антички Круг Уникатен Дизајн Партија Подарок

MS1504263Fashion Накит Висок Квалитет Ѓердан Обетки За Жените Накит Сребро Позлатен Антички Круг Уникатен Дизајн

DEN 96.00

Тековен


Бренд За Накит Setd Висока Qualty Уникатен Дизајн
Големина : Pls се види на слика
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
MS1504263
боја:
1
is_customized:
Yes

Слични понуди